Elektronika, mikrokontrolery, programowanie, komputery, sieci ... to moja praca i moje hobby
Menu Copyright eKamSoft.pl  

Start
O mnie
Copyright
Elektronika
Kociaki
Kontakt

Copyright

Każdy przejaw twórczej pracy człowieka jest jego własnością i jest chroniony prawem autorskiem. W każdym państwie są odrębne przepisy regulujące sprawę praw autorskich. W związku z tym wykorzystanie BEZ ZGODY AUTORA części lub całości jego tworczości jest KRADZIEŻĄ. Tyle tytułem wstępu.

Projekty, programy i materiały zgromadzone na witrynie "eKamSoft.pl", jeśli niezaznaczono inaczej, są moją WŁASNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ. Co oznacza w praktyce że spedziłem często wiele godzin aby jakiś projekt opracować, narysować, zbudować, przetestować, napisać program itd. Ale nie po to stworzyłem tę witrynę i je umieściłem, żeby się nimi nie podzielić. Lecz na pewnych prawach. Otóż, jeśli wykorzystasz projekt, program, materiał lub jego część dla celów PRYWATNYCH I NIEZAROBKOWYCH możesz to robić w zgodzie z prawem pozostawiąc jedynie moje LOGO oraz INFORMACJE O AUTORZE. Natomiast w przypadku chęci skorzystania KOMERCYJNEGO, PODCZAS KTÓREGO FRAGMENT LUB CAŁOŚĆ PEWNEGO PROJEKTU, PROGRAMU LUB MATERIAŁU PRZYNIESIE CI KORZYŚĆ MATERIALNĄ, skontaktuj się ze mna w celu ustalenia warunków takiego wykorzystania.

Oczywiście prawo działa w obie strony. Jeśli więc znalazłeś cokolwiek na portalu "eKamSoft.pl" co według Ciebie narusza Twoje prawa autorskie lub prawa autorskie osób trzecich proszę poinformuj mnie o tym fakcie w celu wyjaśnienia.

Szanujmy pracę innych to i naszą - miejmy nadzieję - będą szanować.

Rafał Szulc


Copyright (c) by eKamSoft 1974-2023